Şirket

Üstünova Mühendislik ve Araştırma Geliştirme Ltd. Şti. Mühendislik Çözümleri, Bilişim Teknolojileri ve Endüstriyel İşbirlikleri konularına odaklanan bir saha mühendisliği şirketi olarak kuruldu.

Mühendislik çalışmaları genel çerçevesiyle Sistem Mühendisliği, Entegre Lojistik Destek (ILS) ve Test Mühendisliği alanları ile ilintilidir.

Bilgi Teknolojileri açısından; Sağlık, Otomotiv, Ulaşım, Savunma Sanayi ve Eğitim gibi birçok sektöre odaklanıyoruz. Bir proje sürecinde - projenin ne olduğuna bakmaksızın - her zaman mühendislik ilkeleri çerçevesinde analiz eder, tasarlar, geliştirir ve test ederiz.

İş geliştirme açısından misyonumuz, kuruluşların tüm potansiyellerine ulaşmalarını sağlamaktır. Ekibimiz Sanayileşme Yönetimi, Offset Yönetimi ve Ar-Ge Yönetimi gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Sertifikalar

  • Quality Management: ISO 9001:2015
  • Information Security Management: ISO 27001:2013
  • TEMPEST
  • Facility Security for National and NATO
  • Project Management: PMP

Kalite

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli mühendislik çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimiz için değeri en üst düzeye çıkarmak için en modern araçları kullanarak çözümlerimizi ve süreçlerimizi sürekli iyileştiriyoruz. 

Ayrıca, en yeni teknolojilerde sürekli olarak eğitilmiş ve sertifikalandırılmış kaliteli kaynaklar kullanarak, sürekli değişen teknoloji ortamından haberdar olmak için müşterilerimizle ortaklık kurmaya kararlıyız. ISO belgelendirmelerimizle, çözümlerimizin devam eden kalitesini sağlayan tutarlı süreçler sunuyoruz.