İnsan Kaynakları Politikası

Üstünova, çalışan birey yeteneklerini geliştirmeyi ve gelişen birey yetenekleriyle de müşterilerinin başarısına katkı vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur. Bu nedenle ilk amaç, birey ve organizasyon arasında uyum sağlamaktır. Organizasyon ile bireyi özleştiren bu uyum politikası ile sürdürülebilir başarılar hedeflenmektedir.

İnsan Hakları Politikamıza göre her birey; ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer görüşleri ne olursa olsun; mülk, doğum veya diğer statüler açısından eşittir. Her birey, başkalarının haklarına saygılı olduğu sürece ihtiyaç ve görüşlerini bildirme hakkına ve araçlarına sahiptir.

İlkemiz, ulusal hukuk ve uluslararası insan hakları standartlarının farklı olduğu durumlarda daha yüksek standartlara uyacağımız yönündedir. Ulusal ve uluslarası maddelerin çatışması durumunda, mümkün olduğu kadar uluslararası insan haklarına saygı duymanın yollarını ararken ulusal hukuka bağlı kalacağız.

Faaliyetlerimizi çalışanlarımızın insan haklarına ve çıkarlarına saygılı, ilişki içinde bulunduğumuz kişilerin meşru çıkarlarına sahip çıkacak şekilde yürütmekteyiz.
Başvuru Formu
İş ve staj başvurusu için CV'nizi gönderebilirsiniz.

Ayrıca, Üstünova olarak gelecek vaat eden üniversite öğrencilerine burs imkanı sunuyoruz. Burs ihtiyacınız için bize yazabilirsiniz.